FAIL (the browser should render some flash content, not this).

 

 

 

 

 

 

 

 

  Otomasyon ve Kontrol Sistemleri

  NVS GRUP olarak bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz projelerle beraber otomasyon ve kontrol sistemleri alanındaki başarımızı ispat ettik. Bu başarımızı sürdürmek ve arttırmak için yeni girişimlerde bulunduk. Bu girişimler sonucunda, motor ve sürücü üreticisi Alman MSF-Vathauer şirketinin Türkiye ve Ortadoğu temsilciği ünvanını aldık.

   Bu iş birliğinden beklentilerimiz;

  Bu iş birliği sonucunda hizmet sektöründe teknik kapasitesi daha yüksek ve daha faydalı projelere imza atmayı planlamaktayız.

  MSF-Vathauer Kimdir?

  1978 yılında MSF-Vathauer Antriebstechnik GmbH&C0. KG Detmold ve Oborniki (Polonya) şehirlerinde mekanik, elektrik ve elektronik sürücüler imalatına başlamıştır. MSF Vathauer gelişen yıllarda akıllı sürücü kavramlarında sektörün teknoloji lideri olarak gelişmiştir.

  MSF- Vathauer, müşterilerine sadece mekanik üniteler sunmamakta, odaklanılan konular elektronik sürücülerin ARGE’si, üretimi ve pazarlamasıdır.

  MSF, ısı geri kazanım sistemleri şeklinde enerji tasarrufu için yenilikçi çözümler sunmakta ve akıllı elektrikli sürücüler üretmektedir.

  Ayrıca MSF, ısı geri kazanım nedeniyle enerji kaynaklarının tasarrufu için döner eşanjör ve akıllı sürücüleri, yenilikçi çözümler olarak sunmaktadır. Üretimin derinliği sayesinde müşterilerimize hızlı, esnek, uygun ve özel ürün çözümleri sağlayabilmektedir.

  6000 m2 üretim alanında ölçüm, kontrol ve sürücü teknolojisi için AR-GE ve üretim yapmaktadırlar.

  Yüksek nitelikli ve motivasyonlu AR-GE ve üretim ekipleri yılların verdiği deneyim, tahrik sistemleri konusunda, bütün sanayi sektöründe başarılı olmalarını sağlamıştır. Belirli aralıklarda kendi eğitim odalarında müşterilerine ve kendi ekiplerine eğitim vermektedirler.

  Kendi bünyelerindeki EMV laboratuarı sayesinde, sadece kendi AR-GE departmanları için değil, müşterilerinin istediği özel onaylama ölçümlerini de karşılayabilmektedirler. Müşterilerine bundan dolayı büyük anlamda kalite ve güvenlik sağlamaktadırlar.

  MSF-Vathauer Antriebstechnik GmbH&Co.KG

  Karl-Ernst Vathauer

  Am Hessentuch 6-8

  32758 Detmold

  Tel.: (++49) (0)5231 - 66193 + 63030

  Fax: (++49) (0)5231 - 66856

  Email: verkauf@msf-technik.de